Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1849 makale var.


Başvuru ve Eğitim kategorisinden diğer makaleler
Evet, hepsi OrijinALL
WebAilem.Com Yayın Hayatına Başladı!
Blogger Rehberi
Betomn Kesme
Bahsegel Yeni Güncel Giriş Adresi
Dalaman havaalanı ölüdeniz transferi,Ölüdeniz ulaşım,ölüdeniz dalaman havalimanı transferi,
Aklına Ne Gelirse
İMPLANT TEDAVİSİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
Baymak kombi servisi
En İyi Kadın Sitesi Sosyete Kadınlar
Hasta Yatağı Firması Hakkında
sifahastayataklari.com
1165 kez okundu | Başvuru ve Eğitim
Hasta Yatağı Firması Hakkında

Hasta Yatağı, 2013 yılında hasta yatakları imalatı ile başladığımız iş hayatımıza her geçen gün tecrübemizi arttırarak devam etmekteyiz.
Medikal sektöründe müşterilerimizin tamamının hasta ve hasta yakını olduğu bilincini hiçbir zaman unutmadan ve müşteri memnuyetinden ödün vermeden satışını yaptığımız ürünlerin 24 aya kadar garantisini ve teknik servis hizmetini vermekteyiz.
Tek işimizin hasta yatakları olduğu biliyor ve buna göre planlamamarımızı yapıyoruz.


Aynı yıl başlattığımız hasta yatağı kiralama hizmeti ile İstanbul il sınırlarında olan tüm müşterilerimizin evlerine seçmiş oldukları hasta yataklarının kurulumunu aynı gün içersinde yapmaktayız.
İhtiyaca göre aylık olarak sunduğumuz bu hizmette hasta karyolası, hasta yatağı, koruyucu örtü dediğimiz alez ve serum askı aparatı set halinde verilmektedir.
İlave olarak havalı yatak ,yemek masası ve tekerlekli sandalye ürünlerimizde bulunmaktadır.


2015 yılında Alman ahşap dört motorlu(asansörlü) hasta yataklarınının ithalatı ile hasta yatağı modellerimize Avrupa malı ithal ürünler ile destek verdik.
Kendi iş kolumuzda imalatçı olmamıza rağmen müşteri taleplerine en iyi çözümleri bulmak için destek almaktan hiç kaçınmadık.
Bizim için doğru olan hastaların ihtiyacına göre hareket etmek ve ihtiyaçlara en doğru cevapları verebilmektir.
Aynı düşünce ile havalı yatak,yani bası yarası engelleyici motorlu boru tipi yataklar içinde çalışmalarımız devam etmektedir.


Uzmanlık alanımız olan hasta yatakları sektöründe her hastaya göre ürün temin edebilmek için ürün çeşitliliğimizi arttırma ve mevcut ürünlerimizi geliştirme faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
Bunun sebebi 50 kilo bir hasta ile 150 kilo bir hasta yada yatağa bağlı hale gelmiş bir hasta ile ayağı kırılmış bir hastanın aynı yatakları kullanmasını beklememektir.
Hasta yataklarının her hasta için ihtiyaca göre kaliteli ve ekonomik olabilmesini sağlayabilmenin ancak ürünlerin çeşitliliğini arttırarak olabileceğinin farkındayız.


İstanbul merkezli bir firma olarak hasta yatakları bizim işimiz diyebilmemizin sebepleri vermiş olduğumuz hasta yatağı kiralama ,hasta yatağı satış, hasta yatağı imalatı hizmetleridir.
Sizin de bu konularda herhangi bir talebiniz olur ise satış & tanıtım elemanlarımızın bir telefon kadar yakınınızda olduğunu lütfen unutmayınız.
İsterseniz telefon veya email ile isterseniz mağazamızı ziyaret ederek satış öncesi veya sonrası bize her zaman ulaşabilirsiniz.
Hasta yatakları alımında hasta kadar hasta bakıcının da tercihlerini gözardı etmemeniz gerektiğini tavsiye eder sağlıklı günler dileriz.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış