Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1887 makale var.


Toplum kategorisinden diğer makaleler
İlahi Sözleri
Araç Muayenesi Kredi Kartıyla Ödenecek
İstanbul İkinci El Eşya Alan Yerler İkinci El Eşya Alanlar
Kıssadan Hisse
kurye
acil motorlu kurye
Kına Gecesi Organizasyonu
acil kurye
Nejdet Sançar Kimdir?
Samsun Haber Sitesi Vizyon Press
BALIKESİR SANAYİ REHBERİ
balikesirsanayirehberi.com
1484 kez okundu | Toplum
Balıkesir Sanayi ve Ticaret Rehberi
Balıkesir Sanayi Bölgesi, 1977 yılından bu güne gelen geçmişiyle bilinirken 2005 yılından sonra yenilenen sanayi çalışmalarıyla büyümeye devam eden bir konumdadır.
Balıkesir ve çevresine örnek olan ve etkin bir organize sanayi bölgesi olma yolunda tüm firmalarıyla dikkat çeken ve yatırımcıları cezbeden bir sanayi bölgesidir.

Altın Çember’in Yatırım Merkezi
Bilindiği üzere Balıkesir, mevcut lokasyonu itibariyle yatırımcılarına ve sanayi sektörüne çok avantajlı bir konum sunmaktadır.
Özellikle İstanbul-İzmir otoyolunun kenarında yer alan ve adına ‘Altın Çember’ denilen bu özel bölgenin en önemli noktası Balıkesir Sanayi Bölgesidir.

Bununla birlikte yakın bölgede Osmangazi Köprüsü’nün faaliyete geçmesi, İstanbul-İzmir Otobanının genişletilmesi ve 1915 Çanakkale Köprüsü ’nün Avrupa ve Trakya’yı Balıkesir aracılığıyla transit olarak bu otobana bağlayan bölge, Marmara ticaretinin merkezi konumunda olmasını sağlamaktadır.
Bu kadar önemli bir lokasyonda yer alan ve sanayi ile ticaret cazibesi yüksek olan Balıkesirin kendine özel ve sanayisini tanıtan Balıkesir sanayi rehberi yeniden düzenlenerek dijital ortamda ve internette yayınlanmaktadır.

Sanayi Rehberine Kolay Ulaşım
Sanayi rehberi konusunda ciddi çalışmalar yapılan ülkemizde başta Balıkesir’deki sanayi ve ticaret firmaları ve sanayi bölgesi, bölgedeki yetkililer ve yatırımcıların desteğiyle yeniden düzenlenmesi tamamlanıyor.
Sanayi bölgesindeki başta otomotiv olmak üzere ahşap, kereste, cam, demir, alüminyum, plastik, bakır, boya ve diğer pek çok üretim tesisleriyle en alt tedarikçiden ana sanayi firmalarına değin birbirinden çeşitli başlıklar altında üretimini yapan binlerce firmayı içeren bir rehber düzenlenmektedir.

Online Sanayi Rehberiyle Ne Amaçlanmıştır?
Yeni bir solukla ve çalışmayla düzenlenerek Balıkesir ve çevresinin yararlanacağı ve tüm ülkemize rehberlik edecek bir portalı görmekteyiz.
Bu kapsamda www.
balikesirsanayirehberi.
com yeni dizaynıyla kullanıma hazır bir durumdadır.
Bu online sanayi rehberi portalı ile faaliyette bulunan tüm firmalar için ortak bir veri tabanı oluşturularak hem firmalara hem de tüketicilere özel olarak internet ortamında paylaşılmaktadır.

Böylelikle firmalara ve sektörle ilgili tüm organizasyonlara çok daha kolay ulaşmak mümkün olmaktadır.
Buradaki firmaların faaliyet ve üretim başlıklarına göre kategorize edilmesi kolayca ulaşılabilir bir veri tabanını sunmaktadır.
Ayrıca sanayi ve üretim sektöründeki bölgedeki tüm gelişmelerle ilgili duyuru ve haberlerin daha çabuk yayılabileceği bir portal olmasıyla da ayrıcalıklı ve ulaşılabilir bir online sanayi rehberidir.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış