Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1887 makale var.


Ürün Yorumları kategorisinden diğer makaleler
Led Ekran
Vova Uygulamasından Ücretsiz Ürün Kazanın
HTC U 11 incelemesi
Ümraniye Havalandırma
Halı Yıkama Makinesi
9,90a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış )
ISTANBUL KIYAMET VAKTI MADEN HARITASI
Ankaoutdoor.com
Ankara Firma Rehberi
ADANA YAZICI SERVİSİ
Ahşap Çatı Penceresi
fakrocatipencereleri.net
872 kez okundu | Ürün Yorumları
Çatı pencerelerini değiştirme zamanı geldiğinde, inşaatçılar hakkında tavsiyelerde bulunmak için fakro çatı pencereleri gün ışığı uzmanlarıyla konuştu.
Teras çatı pencerelerini olduğu gibi değiştireceklerini varsayarsak, mevcut olan birçok seçeneği keşfetmekten mutlu oldu ve yepyeni fakro beyaz poliüretan çatı pencerelerine önem verdi.
Yeni çatı pencerelerinin aynı ahşap çerçeveye sahip olduğunu ancak beyaz poliüretan bir kalıba monte edildiğini ve bu sayede bakım gerektirmeyen ve neme karşı dirençli hale getirildiğini ve küf ve küf sorunlarından kaçınabilecekleri için merkezin nemli ortamı için ideal olduğunu belirtti.
Teras çatı pencereleriyle gitme kararı, merkezin, düğmeye dokunarak sıcaklığı ve havalandırmayı kontrol edebileceği ve yağmur sensörünün unutursa pencereleri otomatik olarak kapatacağı gönül rahatlığından yararlanabileceği anlamına gelir.
Mevcut çatı pencerelerinde panjur bulunmadığından, merkez potansiyel faydaları anlamadı.
Ancak fakro çatı penceresi panjurun ışık ve sıcaklığın kontrolüne ne kadar yardımcı olabileceğini keşfettiğinde, dahili olarak elektrikle çalışan pileli panjurlar ve harici olarak elektrikle çalıştırılan tenteler için hepsi çatı ile aynı uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.
Dört çatı penceresinin tümü, bir gün içinde içeriden değiştirildi ve merkezin tüylü sakinlerini rehabilite etmeye devam etmesine izin verildi.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış