Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1887 makale var.


İş kategorisinden diğer makaleler
teraryum
Fuar Dünyası
vrf klima
Pvc Zemin Kaplama
oturma izni
Araç Değer Kaybı Danışmanı
çocuk bakıcısı
asma-tavan.com
Ambar Kargo Nakliyat
MY Nakliyat İzmir Nakliye Firmaları
Malatya halı yıkama
royalhaliyikamafabrikasi.com
925 kez okundu | İş
Malatya halı yıkama firmamız açıldığı günden bu yana geçen süre içinde her zaman hizmetlerini çok daha ileriye taşıyacak çağın teknolojik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlarını gerçekleştirmiştir.
Malatya halı yıkama hizmetleri söz konusu olduğunda sunmuş olduğumuz hizmetlere geçmeden önce sahip olduğumuz olanakları aktarmamız alacağınız hizmetin kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.
Halı yıkama hizmetleri vermek üzere hazırlamış olduğumuz çalışma tesisimiz tam 2000 metre kare üzerine kurulmuş ve son derece modern olanaklar ile hazırlanmış bir yapıya sahiptir.
Tesis içerisinde yıkama makineleri kurutma makineleri ve bekleme bölümlerinin yer aldığı farklı alanlar halıların göreceği işlemlerden sonra sınıflandırılmasını ve tertipli olmasını sağlamaktadır.
Halı yıkama Malatya da son derece önemli konuların başında yer almaktadır.
Çünkü bölgede yaşanan soğuk iklimler söz konusu olduğunda halıların kurutulabilmesi için güneş ısısını kullanmak mümkün olmayacaktır.


ROYAL Malatya halı yıkama fabrikası, yıkama işlemlerinden sonra halılarınız kurutulabilmesi için özel kurutma bölümlerini devreye sokmuştur.
Bu sayede yıkamadan sonra halılarınız direkt olarak kurutma bölümlerine aktarılarak sıcak hava ve kuru ortamda el değmeden ve yeniden tozlanma riski olmadan kurulama olanağına sahip olmaktadır.
Bu nedenle yıkama hizmetlerinden de çok daha büyük öneme sahip olan kurutma hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Firmamız sunduğu yıkama hizmeti için çok özel bir proje kapsamında çalışmaktadır.
Bizleri aradığınızda alacağınız randevu sonrasında halılarının otomatik halı yıkama makineleri ile Malatyada halı yıkama hizmeti için çalışma alanımıza getirilmektedir.
Söz konusu halıları adresinizden gelerek alan firmamız bu sayede sizleri ekstra nakliye ücretlerinden kurtaracak ve yine temizlik bitimi adresinize teslim edecektir.
Halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin halıları öncelikle özelliklerine göre işletmemiz içinde ayrılmakta ve varsa kaba kirlerinden arındırılmaktadır.
Ardından yüksek temizleme gücüne sahip makinelerimiz sayesinde derinlemesine halı yıkama operasyonlarımız başlamaktadır.
Halı yıkama operasyonları için anti bakteriyel çözümler sunan makinelerimiz bu alanda üretilmiş en ileri teknoloji ile çalışmaktadır.
Özellikle yemek artıklarının ya da içeceklerin dökülebildiği halılar söz konusu olduğunda içinde bakteriyel yaşamın kısa süre içinde başlayabileceği halılarda çok büyük önem taşımaktadır.
Halı yıkama hizmetleri her zaman özenle sağlanmakta ve makinelerimizin temizlik sensörlerinden gelen uyarılar kapsamında temizliği garanti edilmektedir.
Bu nedenle almış olduğunuz hizmet hem sizin için hem de evde yaşayan çocuklar için güvenli bir yaşam alanının ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Malatya halı yıkama hizmeti alanında çalışma yılımız kısa süre sonra 20’ci yılını dolduracaktır.
Geçen zaman içinde her zaman en kaliteli işçilik ve en kaliteli araçları kullanmayı uygun gören firmamız temizliğin önemli olduğu koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama alanlarında Malatya ilinin Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerine hizmet sunmaktadır.


Kalitenin hiçbir zaman tesadüfen gelmeyeceği düşünüldüğünde en kaliteli hizmeti alabilmeniz için Malatyada en ucuz halı yıkama fiyatları ile hizmet veren firmamız bu alanda Malatya halı yıkama firmaları arasında her zaman liderliği göğüslemeyi başarmış çalışma performansına sahip olmuştur.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış