Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1888 makale var.


İnternet kategorisinden diğer makaleler
Tugay Özbilgiç
Mobil Wifi Şifre Kırma Yöntemleri
Nice Türkiye
akmyd-yapı dekorasyon
Ankara Web Tasarım Firmaları
Çankaya Web Tasarım
Kripto Paylasim Sitesi
instagram Beğeni Hilesi
SesliBaslat.Com, Seslisohbet, Seslichat, Seslisiteler
Web Tasarım
Apk indir
apkindir.mobi
948 kez okundu | İnternet
Android işletim sistemlerinin sahip olduğu en özel programlardan bir tanesi de şüphesiz ki Play Store olarak karşımıza çıkıyor.
Bu Play Store içerisinde yapacağımız onlarca işlem bulunduğu gibi genel olarak kullanıcıların tercih noktasında herhangi bir oyun veya uygulamayı indirmek olduğunu görmek de zor olmayacaktır.
Nitekim Play Store içerisinde yer alan farklı tercihler de artık tarihe karışmış bir konuma doğru hızlı bir şekilde gelebilir.
Apk indirme işlemi ile beraber telefon veya tabletinize entegre etmeye başladığınız kurulum dosyaları da bu noktada sizi ilgilendiren kısım olarak ön plana çıkıyor.
Yaptığınız bu işlemler serisinin tabi ki belirli olumsuz geri dönüşlere de son derece açık olduğunu bu noktada vurgulamak gerekiyor.
Apk indirme yaptığınız sitenin ne denli güvenli olup olmadığı konusu esasen cihazınızın da raf ömrünü belirleme noktasında kritik bir öneme sahip.
Eğer güvenli olmayan bir platform üzerinden kurulum dosyalarını almaya kalkarsanız telefonlarınızı ve tabletlerinizi kaybetme noktasına da gelebilme potansiyeline eriştiğinizi de hatırlatalım.
Nitekim telefonlarınızın veya tabletlerinizin Ayarlar kısmından yapacağınız güvenlik ile ilgili değişimler de bu apk indirmeyi mümkün kılacak faktörlerden bir tanesi.
Dolayısı ile yapmış olduğunuz her farklı işlem bu güvenlik değişimleri ile beraber de telefonları tehdit edebilecek noktada oluyor.
Dikkat çekici internet sitelerinden yapmış olduğunuz apk indirmeleri ise sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanmanızı mümkün kılacaktır.


Sitemiz httpswww.
apkindir.
mobiGeri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış