Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1888 makale var.


Sohbet kategorisinden diğer makaleler
Turkishbook
Adıyaman Sohbet
Sohbet
ResimLi Sohbet Odaları
Aydın Sohbet
Geveze muhabbetler
Kelebek Sohbet
Müşterileriniz neredeyse orada,olun satışlarınızı katlayın!
TrSohbet Odaları
aŞkCafe Sohbet Odalari
Sohbet Siteleri
mevsim.org/sohbet-siteleri-2.html
1411 kez okundu | Sohbet
İnsanın kelime anlamı olarak bir diğer ismi bildiğiniz üzere nisyan’dır yani ‘unutan’.
İnsanoğlu başına her türlü olumusz olaylar tercihleri veya tercihleri olmayan yapılan sonuçlardan dolayı hayatına olumlu veya olumsuz yön verebilmiştir.
Ben ise bu hayatın olumsuzluk kısmı ile ilgilenmeye başlamak isterim, Çünkü çok sevdiğim düşünür Nietzsche tarafından söylenen ‘beni öldürmeyen acı güçlendirir.
’ sözlerinden yola çıkarak, hayatımız her alanında nerde olursa olalım her zaman olumsuz olumsuz yönleriyle bir çok olay başımıza gelmektedir.
Günümüz teknolojisinde yapay zekalında hayatımıza yavas yavas girmesi ile birlikte, örneğin insan gücüne pek ihtiyaç olmayacağı bir yüzyıla doğru ilerlediğimizi söyleyebiliriz, Konuyu şuraya bağlamak istiyorum, evde, işte tatilde, yolculukta, hatta yatağımızda bile internet ve teknolojinin varlığından bahs edebiliriz, buradan yola çıkarak bizler, Siz değerli internet kullanıcılarına en kronik sorun haline gelen ‘yalnızlık’ sendromuyla birlikte sayısı pekte az olmayan bir insan sirkülasyonu ile karşı karşıya olduğumuzun bilincindeyiz.
Bu perspektiften hareketle Mevsim.
Org üzerine almış olan misyonu, iyi olan ve olmayan tüm insanları bir arada tutmak adına yalnızlığın insanlara ne gibi olumsuz yönlerini gösterdiğini hepiniz biliyoruz, Vizyonumuz ise bu yolda oluşabilecek tüm sorunlara göğüs gererek hiç bir maddi menfaat beklemeden siz misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla devam etmekteyiz.
Siz kullancılarımızın her türlü ruh haline uygun olarak tasarlanmış Sohbet odaları, Radyo odası, Oyun odaları, Cinsel Odaları, Mobil sohbet odaları çatısı altında siz değerli ziyaretçileri ağırlamanın bilinci içerisindeyiz.
Elbette insanların bir saati diğerine uygun olmayabiliryor, üstte belirttiğim odalar içerisinde ister hiç tanımadığınız biri veya birilerle tanışma sohbet etmme imkanını yakalayabilirsiniz, bir diğer husus insanların metabolizmasal olarak içinde varoluşsal olarak dışa yansıyan cinsel arzu ve istekleri olabiliyor bununla birlikte siz kullanıcılarımız için tamamen bu konulara uygun olan cinselsohbet odasında dilediğiniz kişi ile sohbet edebilir zamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Radyo odası içerisinde en yeni albümler yeni sanatçıları dinleme imkanına ve profesyönel radyo ekibi ile birlikte müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Bir çok oyun odaları ile zamanın nasıl geçtiğine anlam veremeyeceksiniz, islam oyun odası ile birlikte dinimizi birde bu taraftan bilmeye ve bildiklerinizi tekrardan gözden geçirmeye başlayacaksınız.
kelime oyun kanalı ile birlikte karıştırılmış kelime harflerinden yola çıkarak çıkan sözcüğü kim en hızlı bir şekilde düzelebilecek, ve elbette klavye oyun odası klavyenize ne kadar guveniyorsunuz klavye kanalına girerek bunu test edebilirsiniz.
Sizde bizimle çalışmak isterseniz mevsim sohbet girişine tıklayarak çıkan odalardan j webmaster kanalına giriş yaparak yönetici konumunda olan arkadaşlarımızdan gerekli yardımları alabilirsiniz.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

0 kez Yorum yapılmış

Bu yazıya hiç yorum yapılmamış